Флексо машина за печатење, хартија и пластика филм Slitting машини - Berlan
 • FQ-D Horizontal Slitting Machine
 • FLP-Series 4 - 8 Colors Flexo Printing Machine
 • Automatic Sheet Paper Bag Printing Machine

Berlan патенти технологија

Сите наши машина со нашата фабрика патент технологија, нудиме професионално печатење и пакување решенија за clietn сите низ целиот свет.

 • FCL-4 со голема брзина Кружни Разбој

  FCL-4 со голема брзина Кружни Разбој

  Centrifugal Floating Type 4 Shuttles Circular Loom is a new generation circular loom researched & developed by our factory according to present market’s requirement and recently pp woven

 • Машина FIBC вреќа за печатење

  Машина FIBC вреќа за печатење

  Закони со неправилно-900-серија, Тоа е да се користи за печатење на текст и слика заштитен знак на пластични ткаени торба, хартиена кеса и пластични ламинат пакет торба, тон торби, неткаен торба и други материјали за пакување.

 • Corrugated Pizza Box Printing

  Corrugated Pizza Box Printing

  Through our develop and research based on SBY-900,we connect an auto feeder with printing part,can continuously send material ,instead worker manual sending ,substantially reduce labor

Нови пристигнувања

Во прилог на високи перформанси производи, Liebherr обезбедува сигурен глобална услуга. Тоа значи дека ние ќе ви овозможи да работат безбедно и ефикасно - дури и во екстремни услови.

BERLAN БРЕНД ПРОИЗВОДИ

 • COF
 • COF
 • COF

Pingyang Berlan Машини копродукции, Ltd е главно произведуваат Флексо печатење машини, хартија и пластика филм Slitting машини, ПП ткаени торба Машини за обработка на.
Поголемиот дел од нашите инженер имаат повеќе од 10 години искуство во машини за дизајн и производство, тие имаат големо искуство од машина дизајн, машина систем развој, делови избор механички систем за појавување на домаќин машина.
Ние, исто така може да произведе OEM машина во согласност со барањата на клиентот.

Кинеска технологија е најдобар во светот и политиката Маеда е "Произведено во Кина" е топ класа, конзистентен процес на развој и производство во Кина.

функција Производи

Пријавите за нашите Мини Крејн се неограничени. Тука ќе ги видите галерија на слики и видео клипови да се најде инспирација за следната својата работа.

WhatsApp Онлајн Chat!