за нас

Нашиот тим

Поголемиот дел од нашите инженер имаат повеќе од 10 години искуство во машини за дизајн и производство, тие имаат големо искуство од машина дизајн, машина систем развој, делови избор механички систем за појавување на домаќин машина.

Нашите вештини и експертиза

Pingyang Berlan Машини копродукции, Ltd е главно произведуваат Флексо печатење машини, хартија и пластика филм Slitting машини, ПП ткаени торба Машини за обработка на. Ние, исто така може да произведе OEM машина во согласност со барањата на клиентот.


WhatsApp Онлајн Chat!