Flexo Printing Machine, Paper & Plastic Film i prerë Machinery - Berlan
 • FQ-D Horizontal Slitting Machine
 • FLP-Series 4 - 8 Colors Flexo Printing Machine
 • Automatic Sheet Paper Bag Printing Machine

Berlan Patent Teknologji

Të gjithë makinë jonë me teknologjinë tonë patentë fabrikë, ofrojnë Printime dhe Paketimi zgjidhje profesionale për clietn të gjithë botën.

 • FCL-4 High Speed ​​Qarkorja vegjë

  FCL-4 High Speed ​​Qarkorja vegjë

  Centrifugal Floating Type 4 Shuttles Circular Loom is a new generation circular loom researched & developed by our factory according to present market’s requirement and recently pp woven

 • FIBC Bag Printing Machine

  FIBC Bag Printing Machine

  SBY-900-seri, është përdorimi për markën tekst shtypjen dhe foto e plastike të endura qese, qese letre dhe plastike qese laminuara paketë, qese ton, jo të endura qese dhe materiale të tjera të paketimit.

 • Corrugated Pizza Box Printing

  Corrugated Pizza Box Printing

  Through our develop and research based on SBY-900,we connect an auto feeder with printing part,can continuously send material ,instead worker manual sending ,substantially reduce labor

Arritje të reja

Përveç produkteve të lartë të performancës, Liebherr ofron shërbim të besueshëm globale. Kjo do të thotë që ne të ju lejojnë të punoni në mënyrë të sigurtë dhe efikase - madje edhe në kushte ekstreme.

BERLAN BRAND PRODUCTS

 • COF
 • COF
 • COF

Pingyang Berlan Machinery Co, Ltd, është kryesisht prodhojnë Flexo Printime Makinerisë, Paper & Film plastike prerë Makinerisë, PP Woven qese Makineri Processing.
Shumica e inxhinier tonë kanë më shumë se 10 vjet eksperiencë në projektimin makineri dhe prodhojnë, ata kanë përvojë të madhe nga projektimin e makinës, sistemi makine zhvilluar, pjesëve mekanike zgjedhje në sistemin përputhen makinë host.
Ne gjithashtu mund të prodhojnë makinë OEM sipas kërkesës së klientit.

teknologjia kineze është më i miri në botë dhe politika Maeda është "Made in China" do të thotë një të klasit të lartë, procesin e vazhdueshëm të zhvillimit dhe prodhimin në Kinë.

Feature Produkte

Aplikimet për Mini Crane tonë janë të pafund. Këtu ju do të shihni një galeri e imazheve dhe video për të gjetur frymëzim për punën tuaj të ardhshëm.

WhatsApp Online Chat!