Rreth nesh

1
GS1

Ynë C ompany

Në industrinë shul, nuk është një margaritar i ndritshëm, ajo është e vendosur në jug të qytetit "gjirin Hangzhou Ura" Cixi, provincën Zhejiang, Kinë. Cixi Zhencheng Makinerisë CO., LTD. Kompania insiston në parimin e "Ndershmëria, pragmatizëm, kërkimit të së vërtetës, dhe risi" dhe vazhdimisht përpiqet për të ecur përpara. Vlera vjetore e prodhimit arrin qindra miliona juan.

Me cilësi të lartë dhe pikënisje të re, kompania gjithmonë ndjek konceptin e cilësi të mirë, shërbim të mirë, çmim të arsyeshëm. Ajo ka fituar falënderim dhe besimin e mijëra konsumatorëve në vend dhe jashtë vendit. "Zhencheng" markë e vetë-shpimit vetë-përgjimi vidë është bërë reputacionin e një konsumatorit. Produktet janë eksportuar në Evropë, Azi, Afrikë, Amerikën e Veriut, Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore dhe vendet e tjera. Kompania integron përparësi të plotë dhe "Ndërkombëtarizimi" strategji për të arritur arritje të shkëlqyer. Le "Zhencheng" vida lidhin të ardhmen e botës dhe le krejt Zhencheng përfitojnë botën!


WhatsApp Online Chat!